На  факультеті філології і журналістики ТНПУ відбулася зустріч із стейкхолдерами (ФОТО)

На  факультеті філології і журналістики

ТНПУ відбулася зустріч із стейкхолдерами

На факультеті філології і журналістики в онлайн-режимі відбулася  презентація освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) та 014.01 Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова) та зустріч із стейкхолдерами.

Під час імпрези панувала тепла атмосфера, учасники ділилися своїм баченням покращення зазначених освітніх програм.

Обговорення освітніх програм

Гарант освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) та 014.01 Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова) доц. Тетяна Миколаївна Скуратко підготувала та представила цікаву доповідь і презентацію про діяльність факультету, зміст освітніх програм, види практик та особливості їх проведення, специфіку вибіркового компоненту, можливості працевлаштування філологів-випускників.

Презентація гарантом освітніх програм

Із пропозиціями також виступили зовнішні стейкхолдери:
- М.М.Кондирєва, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти;
- М.М.Балящук, заступник директора Тернопільської загальноосвітньої школи I-III  ступенів № 16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області з навчально-виховної роботи;
- Н.І.Гавдида, к.ф.н., доц. кафедри української та іноземних мов Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя;
- Л.І.Морська, д.п.н., проф. кафедри іноземних мов для природничих факультетів Львівського національного університету ім.І.Франка, які є випускницями факультету.

Презентація гарантом освітніх програм

На заставці - досвідом ділиться Н.І. Гавдида

До дискусії також приєдналася декан факультету філології і журналістики проф.Т.П.Вільчинська. Позитивно, що активними були і студенти. Із цікавими пропозиціями та заувагами виступили А.М.Канюка, студент 2 курсу, а також З.В.Лісова та А.С.Бондаренко, студентки 3 курсу. Вони поділилися своїми поглядами на реалізацію освітніх програм та враженнями від навчального процесу.

Активна участь студентів. Зореслава Лісова із пропозиціями від здобувачів вищої освіти

Анастасія Бондаренко розповідає про переваги освітньої програми 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

Організатори висловлюють велику подяку усім присутнім слухачам та доповідачам.

Студентка 3 курсу

факультету філології і журналістики