Запрошуємо до участі в інтелектуальній супергрі до Дня народження ТНПУ
Запрошуємо до участі в
інтелектуальній супергрі до
Дня народження ТНПУ

З нагоди Дня народження Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка запрошуємо всіх охочих до справжньої битви інтелектуалів.

ТНПУ завжди був і є дружньою родиною, яка в часи важливих подій тримається РАЗОМ! Долучайтесь до нас, адже ми підготували безліч цікавих завдань та запитань.

Інтелектуальна супергра «ТНПУ_81» буде проводитись на офіційній сторінці в Instagram (@tnpu.official) о 15 годині.

Правила гри дуже прості:
  • Перейти на офіційну сторінку ТНПУ в Instagram;
  • В Stories з’являтимуться питання, які будуть пов’язані з історією ТНПУ та студентським життям університету;
  • Бути активним та спритним.
Ті, хто дадуть правильні відповіді, а найголовніше – зроблять це найшвидше, і будуть переможцями.

Давайте продемонструємо свою любов до рідного університету та доведемо, що ТНПУ найкращий.

Переможці інтелектуальної супергри будуть нагороджені грамотами та брендованими подарунками ТНПУ.

З нетерпінням чекаємо найкращих фанів ТНПУ.

Інтелектуальна супергра до Дня народження ТНПУ

Пресслужба ТНПУ