Студенти хіміко-бологічного факультету ТНПУ  приєдналися до флешмобу озеленення планети (ФОТО)

ТНПУ - Тернополю

Студенти хіміко-бологічного факультету ТНПУ

приєдналися до флешмобу

озеленення планети

Минулої суботи розпочався національний екологічний проєкт «Озеленення України». Основне завдання проєкту полягає у проведенні масової акції: «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу». Акція проводитиметься в офлайн і онлайн-режимах з включенням 100 країн, висадивши ряд парків, алей та знакового мільйонного дерева проєкту за участі перших осіб держави в Україні.

Офіційний старт проєкту «Greening of the Planet» відбувся 10 квітня 2021 року.

Студенти хіміко-біологічного факультету разом з ректором університету Б.Б.Буяком, почесним консулом республіки Угорщина в місті Тернополі Тетяною Чубак, проректором з навчально-методичної роботи І. В. Гевком, деканом факультету Н.М.Дробик, начальником відділу у справах молоді В. Л. Брославським, заступницею декана з виховної роботи Н.В.Москалюк, завідувачкою агробіолабораторії О. Я. Бучковською, тренером М. Василишиним і вихованцями Футбольної Академії Тернопіль 2005 висадили 35 декоративних дерев у Біблійному саду.

Робоча атмосфера в Біблійному саду.
Робоча атмосфера в Біблійному саду

Перший саджанець посаджено ректором Б.Б.Буяком

''Ох, не легка праця....''
''Ох, не легка праця...''

Обговорення подальших спільних планів проєкту.
Обговорення подальших спільних планів проєкту

Спільна світлина

Сподіваємося, що усі дерева приживуться і будуть тішити своїм цвітінням і плодами. Долучитися до екоініціативи «Озеленення Планети» може кожен охочий.

Дякуємо усім учасникам!

Заст. декана з виховної роботи,
доцент Москалюк Н. В.