Магістрантка інженерно-педагогічного факультету ТНПУ здобула І місце  Всеукраїнського конкурсу Вітаємо! (ФОТО)

Магістрантка інженерно-педагогічного факультету ТНПУ
здобула І місце Всеукраїнського конкурсу

Вітаємо!

Вчора, 14 квітня, відбулась підсумкова науково-практична конференція - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» на базі Української інженерно-педагогічної академії.

Участь у відеоконференції взяла студентка інженерно-педагогічного факультету групи мПОКТ-14 Байда Ірина Петрівна з науковою роботою на тему «Методика формування практичних навичок графічної реконструкції засобами тривимірної візуалізації» (науковий керівник: Потапчук Ольга Ігорівна).

Представлення ТНПУ

Обгрунтування наукової роботи

Доповідь учасниці

Оголошення результатів

За результатами конкурсу галузева конкурсна комісія присудила магістрантці 1 місце та нагородила дипломом І ступеня.

Вся академічна родина ТНПУ та улюблений факультет щиро вітають Ірину із здобутою перемогою! Щастя, натхнення, подальших успіхів!

О.Потапчук