З Днем народження, рідний ТНПУ!
З Днем народження,
рідний ТНПУ!

Дорогі друзі! Шановна університетська родино Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка!

81-ий рік історії нашої альма-матер був непростим , але водночас унікальним. Це час нових можливостей, креативних підходів, інноваційних методів, нових форматів, унікальних  комунікативних майданчиків.

Карантинні обмеження не стали перешкодою до нашого успішного поступу на шляху до вдосконалення надання якісних освітніх послуг, наукових, мистецьких і спортивних здобутків.

Сьогодні ТНПУ - не лише приклад для наслідування в організації освітнього процесу, формуванні свідомої студентської молоді, але й взірець ефективного врядування в умовах дистанційної роботи.

Виклики 2020 і 2021 року показали, що вся університетська спільнота вміє консолідуватись і мобілізовувати свої зусилля довкола спільної мети, і свідченням цього є наші здобутки: успішна акредитація освітніх програм за новими вимогами, відкриття нових напрямків підготовки здобувачів вищої освіти та ефективне провадження інноваційної діяльності.

ТНПУ продовжує бути не лише закладом вищої освіти, але й хорошою комунікаційною платформою врегулювання важливих питань як нашого  регіону, так України в цілому.

Вітаємо усіх і кожного, хто працює, працював, вчиться чи вчився в ТНПУ з таким хорошим і символічним Днем –  Днем університету.

Дорогі студенти, працівники, випускники! Пам'ятайте, куди б не закинула вас доля, яку б посаду ви не обіймали у майбутньому, ви назавжди залишитись частиною успішної університетської спільноти найкращого закладу вищої освіти.

ТНПУ – бренд успіху. І цей успіх - це результат кропіткої, наполегливої праці кожного з вас!

Зі святом! Ми найкращі!