Привітання ректора університету Богдана Буяка з 81-річчям ТНПУ!
Привітання ректора ТНПУ Богдана Буяка з Днем університету!

Шановна наша академічна родино Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка!

Вже другий рік поспіль ми святкуємо день народження нашої альма-матер онлайн. 81-ий рік історії нашого університету припав на час світової пандемії. Він був непростим , але по-особливому унікальним.

Карантинні обмеження не стали перешкодою до нашого успішного поступу. Ми без проблем перебудували нашу роботу і адаптувались до нових реалій.

Виклики 2020 і 2021 року показали, що вся університетська спільнота вміє консолідуватись і мобілізовувати свої зусилля довкола спільної мети, і свідченням цього є наші здобутки: успішна акредитація освітніх програм за новими вимогами, відкриття нових напрямків підготовки здобувачів вищої освіти та ефективне провадження інноваційної діяльності.

Цьогоріч  ми можемо похвалитись серйозними здобутками за підсумками вступної кампанії, збільшення контингенту студентів як державної, так і платної форми навчання.

Ми вкотре довели, що ми таки найкращі!

Бажаю залишатись і надалі  в тонусі, продовжувати працювати на благо нашої спільної мети.

Нехай цьогорічна весна принесе усім міцного здоров'я, радості, і головне – такого жаданого і очікуваного миру.

Будьте успішними! Будьте здоровими! Бережіть себе!