Другий тур Всеукраїнської олімпіади ТНПУ з біології та хімії (ФОТО)

Другий тур Всеукраїнської олімпіади ТНПУ

з біології та хімії

18 квітня 2021 року відбувся другий тур Всеукраїнської олімпіади Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка з біології та хімії.

ТНПУ дає чудову можливість своїм майбутнім абітурієнтам на основі повної загальної середньої освіти перевірити знання з певних навчальних предметів та здобути додатково до 20 балів із предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного бала при вступі у виш на спеціальності, що мають особливу підтримку держави. Приємно, що як і у попередні роки, чи не найбільше такою можливістю скористувалися вступники (майже 60), які складатимуть ЗНО з біології. Близько 20 учасників взяло участь в другому турі олімпіади ТНПУ хімії. Це вступники, які успішно пройшли перший заочний тур олімпіади і набрали не менше 75 балів із 100 можливих.

Хоч другий тур олімпіади ТНПУ проходив дистанційно, учасники були оточені доброзичливою атмосферою і дружньою підтримкою. Усіх учасників олімпіади привітав ректор університету, член-кореспондент НАПН України. професор Буяк Б.Б., який зазначив, що Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка є лідером у консолідованому рейтингу педагогічних та гуманітарних ЗВО, створює належні можливості для навчання, науково-дослідної діяльності та дозвілля здобувачів освіти. З вітальним словом до учасників олімпіади звернулися директор центру довузівської підготовки, доцент Бойко М.М., декан хіміко-біологічного факультету, професор Дробик Н.М., відповідальний секретар приймальної комісії університету, доцент Древніцький Ю.Р., які наголосили на важливості природничо-наукової освіти та побажали учасникам успіхів в інтелектуальних змаганнях.

Ректор ТНПУ, член-кореспондент НАПН України. професор Буяк Б.Б.

Директор центру довузівської підготовки, доцент Бойко М.М.

Декан хіміко-біологічного факультету, професор Дробик Н.М.

Відповідальний секретар приймальної комісії ТНПУ, доцент Древніцький Ю.Р.

Організацію і проведення олімпіади забезпечили предметні комісії під головуванням Барни Л.С. (з біології) та Симчака Р.В. (з хімії), які ознайомили учасників олімпіади зі специфікою завдань та особливостями їх оцінювання. Відмінну технічну підтримку здійснювала доцент Генсерук Г.Р., яка вирішувала усі питання щодо чіткої роботи в системі Moodle та проведення відео-конференції Zoom.

Всі учасники олімпіади з біології та хімії успішно справилися з завданнями другого туру, значна частина отримала від 18 до 20 балів. ТНПУ щиро вітає учасників олімпіади і запрошує на урочисту зустріч для оголошення результатів, про яку буде повідомлено пізніше. Тих абітурієнтів, які оберуть наш навчальний заклад, радо прийме у свої дружні лави згуртована, весела студентська спільнота хіміко-біологічного факультету для здобування освіти за усіма нашими освітніми програмами, як педагогічними, так і непедагогічними.

Учасники олімпіади ТНПУ з біології

Хай щастить усім свідомим, вмотивованим, наполегливим абітурієнтам 2021 року!

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Жирська Г.Я
.