День відкритих дверей  на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ (ФОТО)

на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

17 квітня на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбувся онлайн День відкритих дверей. Факультет радо відкрив свої zoom-конференції для майбутніх абітурієнтів, які мали змогу отримати інформацію про особливості вступу та навчання.

Презентація освітніх програм

Традиційно, розпочав захід ректор ТНПУ проф. Буяк Б.Б., який коротко розповів про особливості навчання в університеті, при цьому відмітивши хороші традиції і здобутки хіміко-біологічного факультету. Декан факультету проф. Дробик Н. М. у своєму виступі розповіла про факультет, ознайомила з можливості, які отримує кожен студент під час навчання та поінформувала присутніх про перспективи працевлаштування випускників.

Учасники зустрічі.
Учасники зустрічі

Також свої освітні програми презентували гаранти програм:  доц. Барановський В. С., проф. Пида С. В., проф. Степанюк А. В., доц. Барна Л. С., доц. Жирська Г. Я. і повідомили новації та умови вступу 2021р.

Буклет хіміко-біолгічного факультету

Буклет хіміко-біолгічного факультету.
Буклет хіміко-біолгічного факультету

Про особливості студентського життя розповіли заступниця профорга Миколишин Уляна і студентський декан факультету Мотрук Олеся.

Жвава дискусія в розпалі.
Жвава дискусія в розпалі

Після цього, кожний учасник міг перейти за посиланням на сайт факультету, щоб детальніше ознайомитися із відео-презентацією ОП, які цікавлять, а також переглянути новини, буклети, повідомлення і відео з життя факультету.

День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді. Отже, якщо ти любиш біологію або дружиш з хімією, небайдужий до проблем навколишнього середовища, здоров’я людини і хочеш передати знання підростаючому поколінню й готувати захоплюючі уроки - ХімБіо саме для тебе.

Дякуємо усім хто відвідав День відкритих дверей і до зустрічі!

Заст. декана з виховної роботи,
доцент Москалюк Н. В.