В ТНПУ розпочала роботу дискусійна платформа "Мовники"
В ТНПУ розпочала роботу

дискусійна платформа "Мовники"

Кафедра української мови та методики її навчання сердечно дякує всім учителям, колегам-науковцям за участь у дискусії, професійне бачення самореалізації педагогів-словесників, перспектив розвитку мовної освіти в закладах різних рівнів.
Леся Гапон,
викладач ТКМЦНОІМ, окреслила перспективи співпраці педагогів закладів загальної середньої і вищої освіти, актуалізувала проблему професійної мобільності вчителя з огляду на особливості сучасного освітнього простору.
Декан факультету
філології і журналістики (ФіЖ) ТНПУ ім. В.Гнатюка
проф.
Тетяна Вільчинська
привітала учасників і відзначила актуальність професійної взаємодії вчителів і викладачів у контексті підготовки майбутніх словесників.
Любов Гарматюк
,
учитель української мови й літератури Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка, запропонувала колегам візію креативності сучасного вчителя, напрацювання в цій царині, поділилася досвідом реалізації інноваційних підходів у професійній діяльності.
Доц.
Лариса Головата
окреслила традиції кафедри української мови та методики її навчання в підготовці вчителів-словесників, проаналізувала свзаємодію в тріаді "вчитель- студент- викладач".

Доц.
Галина Дідук
презентувала програму підвищення кваліфікації для вчителів-словесників, запропоновану
Центром післядипломної освіти ТНПУ ім.В.Гнатюка.
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Доц.Петришина О.І.