Особливості вступної кампанії 2021 року

17 квітня усі охочі майбутні абітурієнти ТНПУ мали унікальну можливість познайомитись з університетом та поспілкуватись з ректором Буяком Б. Б., відповідальним секретарем приймальної комісії Древніцьким Ю. Р. та деканами факультетів. Ректор ознайомив учасників зустрічі з перевагами навчання в ТНПУ, матеріально-технічною базою, особливостями організації освітнього процесу, переліком освітніх програм та програмами академічною мобільності. Відповідальний секретар приймальної комісії проінформував потенційних абітурієнтів про усі новації та особливості вступної кампанії 2021 року. Учасники отримали грунтовні відповіді на усі свої питання. Бажаємо цьогорічним випускникам закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти успішного завершення навчання, легкої вступної кампанії, а головне по-швидше приєднатись до великої і дружньої університетської спільноти ТНПУ.

Запрошуємо ознайомитись із презентацією Особливості вступної кампанії 2021 року.