У ТНПУ провели міжвузівський онлайн-вебінар "Вдосконалення освітніх програм спеціальності 106 Географія: ключові напрямки та перспективи" (ФОТО)

У ТНПУ провели міжвузівський
онлайн-вебінар
"Вдосконалення освітніх програм
пеціальності 106 Географія:
ключові напрямки та перспективи"

14 квітня 2021 року відбувся міжвузівський вебінар "Вдосконалення освітніх програм спеціальності 106 Географія: ключові напрямки та перспективи" в режимі онлайн на платформі Zoom, який організувала та провела кафедра географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та кафедра туризму та географії Мукачівського державного університету.

До участі у вебінарі долучилися гаранти та члени груп забезпечення освітніх програм кафедри географії та методики її навчання – завідувачка, професорка Леся Заставецька та доценти – Мирослава Питуляк, Петро Дем'янчук, Наталія Таранова, Богдан Заблоцький, а також гаранти та члени груп забезпечення ОП кафедри туризму та географії – декан факультету доцентка Тетяна Лужанська, завідувачка кафедри доц. Наталія Смочко, проф. Василь Папп, доц. Наталія П'ятка; ст. викл. Надія Кампов, Лариса Медвідь.

З вітальним словом до учасників вебінару виступили завідувачки кафедр проф. Леся Заставецька та доц. Наталія Смочко, які наголосили на необхідності проведення таких заходів.

У вебінарі взяли участь експерти з акредитації освітніх програм НАЗЯВО – Ліля Зеленська та Михайло Лепкий, які підготували цікаві доповіді.

Учасники вебінару

Серед важливих питань, які було обговорено під час вебінару: організація та проведення польових та виробничих практик зі спеціальності в умовах дистанційного навчання, особливості процедури акредитації ОП 106, важливість організації співпраці з роботодавцями та стейкхолдерами, професійний діалог "викладач-студент" як один із важливих індикаторів якості освіти та ін.

Обговорення питань учасниками вебінару

Висловлюємо щиру вдячність колегам з кафедри туризму та географії Мукачівського державного університету за плідну співпрацю!

Доцентка кафедри географії
та методики її навчання