Студенти хіміко-біологічного факультету гідно представили ТНПУ на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін (ФОТО)

Студенти хіміко-біологічного факультету
гідно представили ТНПУ
на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт
з методики навчання
природничо-математичних дисциплін

Завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Методика навчання природничо-математичних дисциплін» серед студентів, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра і магістра в закладах вищої освіти України. Цього року він відбувся вперше в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, який обрано базовим вищим навчальним закладом із проведення цього конкурсу.

Робочі моменти фінального етапу конкурсу

Підведення підсумків конкурсу

Від Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в конкурсі з методики навчання природничо-математичних дисциплін взяли участь четверо здобувачів хіміко-біологічного факультету: 3 – у секції «Методика навчання природничих наук», 1 студентка – у секції «Методика навчання біології».

21–22 квітня 2021 року відбувся фінальний етап конкурсу у формі підсумкової науково-практичної конференції. Магістрантка 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) Козловська Л.П. (науковий керівник професор Степанюк А.В.) з роботою на тему «Формування готовності майбутніх учителів природничих наук до інноваційної діяльності» здобула 2 місце! Лариса Петрівна здобуває другу вищу освіту, має значний досвід учительської та організаційно-методичної роботи, який на належному науковому рівні представила на захист конкурсної комісії й отримала високу оцінку.

Козловська Л.П. - володарка диплому 2 ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін

Проф. Степанюк А.В. - науковий керівник

Хочеться також відзначити, що за результати відбіркового етапу конкурсу у десятку кращих увійшли конкурсні роботи інших наших студентів. Зокрема:

- 4 місце зайняла робота «Реалізація діяльнісного підходу до формування природничо-наукової картини світу учнів старшої школи» магістрантки спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) Войтович М.А. (науковий керівник доцент Жирська Г.Я.);

- 6 місце – робота «Навчально-методичне забезпечення вивчення навчального предмета «Природничі науки» магістрантки тієї ж спеціальності Назар І.М. (науковий керівник професор Степанюк А.В.);

- 9 місце – робота «Навчальні завдання як засіб формування дослідницьких умінь учнів у процесі вивчення біології в основній школі» студентки 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) Сороки О.В. (науковий керівник доцент Міщук Н.Й.).

Щиро радіємо за успіхи усіх учасників і пишаємося їхніми досягненнями. Бажаємо наполегливості у навчанні та науково-дослідницькій роботі, щоб могли достойно представляти рідний хіміко-біологічний факультет у різних інтелектуальних змаганнях в майбутньому!

Доц. Н.Москалюк