Студентка географічного факультету ТНПУ Шмигельська Христина перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Вітаємо!  (ФОТО)

Студентка географічного факультету ТНПУ
Шмигельська Христина
перемогла на Всеукраїнському конкурсі
студентських наукових робіт

16 квітня 2021 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка в онлайн-форматі на платформі ZOOM відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії. Честь нашого університету відстоювала магістрантка спеціальності 014.07 «Середня освіта (Географія)» Шмигельська Христина Василівна з науковим дослідженням на тему «Конструктивно-георафічний аналіз лісогосподарського використання земель Бережанщини».

Магістрантка Шмигельська Христина Василівна

Науковий керівник роботи – викладач кафедри географії та методики її навчання Гавришок Богдан Борисович.

Керівник Гавришок Богдан Борисович

Особливо приємно, що магістрантка знайшла час для підготовки конкурсної роботи поміж навчанням та роботою в школі! З іншого боку, такий досвід для вчительки географії точно стане у пригоді!

Як свідчать дані офіційного сайту Полтавського університету, участь у конкурсі взяли 66 студентів.

Після заочного рецензування 17 робіт було відібрано у другий етап конкурсу, за результатами якого Христина виборола перше місце. Робота має практичне значення, що засвідчено відповідними довідками про впровадження.

Колектив географічного факультет щиро вітає магістрантку кафедри географії та методики її навчання Шмигельську Христину Василівну та її наукового керівника - Гавришка Богдана Борисовича із здобуттям першого місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з географії.

Бажаємо Вам подальших наукових успіхів! Бо ми найкращі а Ви з нами!

Колектив географічного факультету