У ТНПУ провели засідання програмної ради освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» (ФОТО)

У ТНПУ провели засідання програмної ради
освітньо-професійної програми
«Управління навчальним закладом»

22 квітня 2021 року відбулось засідання програмної ради освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом». На засіданні обговорювались зміни,  з сутністю яких ознайомила гарант програми д.п.н., доцент О.С.Боднар.

Дискусії розпочали члени групи забезпечення і вони стосувались переважно фахових компетентностей і програмних результатів. Слушне зауваження висловила к.п.н., доцент Главацька О.Л. щодо індивідуальної траєкторії освітнього розвитку магістранта. д.п.н., професор Мешко Г.М., зосередила увагу присутніх на включення м'яких навичок у структурі фахових  компетентностей. К.п.н., доцент Бойко М.М., звернула увагу на посилення ролі міжнародної співпраці та академічної доброчесності. К.е.н., доцент Литвин Л.М. наголосила на тому, що треба перевірити баланс екзаменів і заліків у дисциплінах обов'язкового циклу.

Боднар О.С., гарант програми

Главацька О.Л., член групи забезпечення

Мешко Г.М., член групи забезпечення

Долучились до обговорення і стейкхолдери:

- Зварич Г.В., заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації;

Ручаковський А.М., завідувач сектору інформаційно-організаційного забезпечення управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області;

- Вавринів Л.А., директор загальноосвітньої школи І-ІІІст. №28, м. Тернополя; Добровольська О.М., директор загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого м. Тернополя;
- Кожушко О.К., директор комунальний заклад Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області.

Зварич Г.В., стейкхолдер

Магістранти першого курсу
Ярмусь Г.С. і Онишко М.І. теж включились в обговорення програми.

Ярмусь Г.С., магістрантка

Більше фото дивіться тут

Дякую усім учасникам. Ми упевнені, що знайдеться багато охочих навчатись за програмою, над якою працювали найкращі фахівці сфери управління освітою. До зустрічі!

О.Боднар