У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії (ФОТО)

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся

захист дисертації

на здобуття ступеня доктора філософії

22 квітня 2021 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка  відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.005. на порядку денному - захист дисертації Заблоцького Андрія Руслановича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Назва дисертаційної роботи: «Підготовка майбутніх працівників соціальної сфери до роботи в альтернативних формах державної опіки над дітьми».

Презентація основних результатів дисертаційної роботи Заблоцького А. Р.

Виклад основних результатів дослідження

У роботі А. Р. Заблоцький пропонує різноманітні методи формування компонентів професійної готовності соціальних працівників

Науковий керівник: Олексюк Наталія Степанівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Голова ради:

1. Кравець Володимир Петрович, д.пед.н., професор.

Рецензенти:

2. Поліщук Віра Аркадіївна, д.пед.н., професор.

3. Горішна Надія Мирославівна, д.пед.н., доцент.

Опоненти:

4. Козубовська Ірина Василівна, д.пед.н., професор, м. Ужгород.

5. Шеремет Алла Михайлівна, д.пед.н., доцент, м. Хмельницький.

Дискусія

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада присудила Заблоцькому Андрію Руслановичу ступінь доктора філософії зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Вітаємо
здобувача з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових здобутків!

Керівник служби вченого секретаря

Любінецька М. І.