Засідання програмної ради на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Засідання програмної ради
на факультеті філології і журналістики
ТНПУ

22 квітня на випусковій кафедрі української мови та методики її навчання факультету філології і журналістики відбулося засідання програмної ради освітніх програм: «Середня освіта (Українська мова і література)», «Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова)»другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка. На зібранні із оцінкою освітніх програм та пропозиціями щодо їх покращення виступили зовнішні стейкголдери: кандидат юридичних наук, директор Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, заслужений працівник освіти України Баб’юк М. П; кандидат філологічних наук, асистент кафедри україністики Інституту східно-слов’янської філології Яґеллонського університету (м. Краків, Польща) Редьква М. І., доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов для природничих факультетів Львівського національного університету ім. Івана Франка Морська Л. І., кандидат філологічних наук, викладач Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Шульган О. В.

Засідання програмної ради на факультеті філології і журналістики

Гарант О. Петришина запросила випускників і роботодавців до співпраці над оптимізацією програми

Гарант ОП 035 Філологія Н. Кучма розповіла про вимоги до підготовки сучасного філолога

Гарант О. Штонь акцентувала увагу на програмних компетентностя
Гарант О. Штонь акцентувала увагу на програмних компетентностях

Також відбулася презентація усіх освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти, за якими на факультеті відбуватиметься набір на 2021-2022 н. р. Гаранти зазначених вище програм О. І. Петришина, О. П. Штонь, а також гаранти освітніх програм «Філологія (Українська мова і література)» за спеціальністю 035.01 Філологія (Українська мова і література) Н. З. Кучма і «Журналістика» за спеціальністю 061 Журналістика Н.Л.Дащенко прокоментували особливості  програм.

Увагу студентів -  випускників бакалаврату денної і заочної форм навчання привернули виступи успішних випускників факультету, зовнішніх стейкголдерів: директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 29 із поглибленим вивченням іноземних мов, учителя вищої категорії, учителя-методиста, відмінника освіти України Ятищука А. І., кандидата філологічних наук, директора відокремленого структурного підрозділу «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» Пилипишин С. І., кандидата філологічних наук, доцента кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Західноукраїнського національного університету Блашків О. В, а також режисера, перекладача, автора цікавих проєктів Ю. Вітяка.

C. Пилипишин про реформування закладів загальної середньої і професійної освіти

Завідувач кафедри української мови
та методики її