Випускник ТНПУ увійшов до трійки найкращих у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2021»
Випускник ТНПУ увійшов
до трійки найкращих
у Всеукраїнському конкурсі
«Вчитель року – 2021»

Випускник інженерно-педагогічного факультету ТНПУ Михайленко Ярослав Володимирович увійшов до трійки найкращих у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2021».

Про це повідомляє Галас:

"Вчитель з Мишкович Великоберезовицької громади посів високе місце у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2021». Педагог Ярослав Михайленко викладає трудове навчання у НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ». У фіналі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021» в номінації «Трудове навчання» він здобув третє місце."

Вітаємо Ярослава Володимировича з перемогою і бажаємо подальших професійних здобутків та творчих звершень! Університетська спільнота ТНПУ гордиться Вами, адже успіх випускників - це один з найважливіших критеріїв оцінки якості закладу вищої освіти.

Михайленко Ярослав Володимирович