Профорієнтаційна робота на фізико-математичному факультеті ТНПУ (ФОТО)

Профорієнтаційна робота

на фізико-математичному факультеті

ТНПУ

23 квітня викладачі кафедри фізики та методики її навчання у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області.

Презентація кафедри

Завідувач кафедри фізики та методики її навчання С. В. Мохун та викладач кафедри О. М. Федчишин ознайомили учасників зустрічі (учнів 10-11 класів) зі спеціальностями та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти, особливостями вступу та навчання на фізико-математичному факультеті, програмами академічної мобільності, подвійних дипломів, матеріально-технічною базою факультету та університету.

Презентація освітніх програмПрезентація освітніх програм

Презентація освітніх програмПрезентація відео про спеціальності

У ході зустрічі відбулося нагородження учасників неформальної олімпіади «Прибуткова фізика», які отримали корпоративні подарунки ТНПУ та іменні сертифікати.

Нагородження учасників неформальної олімпіади «Прибуткова фізика»Нагородження учасників неформальної олімпіади «Прибуткова фізика»

Дякуємо за всебічну підтримку та співпрацю Патряк Ларисі Андріївні – директорці навчального закладу, Лящук Зоряні Дмитрівні – вчительці фізики та математики, Муравицькій Олені Володимирівні – вчительці математики та інформатики.

Спільне фото

Сподіваємось, що такі зустрічі в майбутньому стануть хорошою традицією!

Завідувач кафедри
С.Мохун