На факультеті педагогіки та психології ТНПУ студенти вітали своїх викладачів з Всеукраїнським днем психолога (ФОТО)

На факультеті педагогіки та психології ТНПУ
студенти вітали своїх викладачів
з Всеукраїнським днем психолога

23 квітня на факультеті педагогіки і психології відбулося справжнє онлай-свято. Студенти-психологи запросили своїх найкращих викладачів на онлайн-семінар “Психологи на всі 100%”.

У ході розгляду питань заняття присутні мали змогу більше дізнатися про викладачів кафедри психології розвитку та консультування, послухати їх цікаві історії та поради! Студенти приготувати для своїх наставників цікаві вправи та конкурси, а також відеопривітання. Робота учасників заходу оцінювалася, результати фіксувалися в електронному журналі, за активну участь у семінарі викладачі отримали сертифікати.

Рефлексія заняття

Питання онлайн-заняття

Відеопривітання в подарунок

Оцінки в електронному журналі

Ми щиро вітаємо наших викладачів-психологів із професійним святом! Нехай кожен день дарує вам радість від справи, яку творите.

Дякуємо, що ви є!

Ви – найкращі, а ми з вами!

Студентка групи П-11
Романець Діана