ЗМІ про нас.  Про smart-університет розповідає  Богдан Буяк, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка на Форумі вищої освіти-2021 (ВІДЕО)
ЗМІ про нас

Про smart-університет розповідає
 Богдан Буяк, ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка
на Форумі вищої освіти-2021

Що буде, якщо в закладі вищої освіти об’єднати освіту, науку та технології? Вийде smart-університет, впевнений Богдан Буяк, ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.
На прикладі Тернопільського університету він показав, що smart-екосистема вишу має включати науку, кадри, освіту, менеджмент & маркетинг, а також технології.
Ключовою особливістю такої структури є те, що увагу в ній зосереджено не лише на технологічній частині. Наприклад, для викладачів вона створює можливість користуватись центрами дистанційного навчання та професійного розвитку, а також академічною мобільністю.
А частина SMART-маркетингу передбачає, зокрема, інфлюенс-маркетинг та фахові форуми.

Запис виступу Богдана Буяка  на
Форум вищої освіти