Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ взяла участь у онлайн-марафоні з нагоди 30-річчя утворення психологічної служби системи освіти України
відділу у справах молоді ТНПУ
взяла участь у онлайн-марафоні
з нагоди 30-річчя утворення
психологічної служби системи
освіти України

Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ Ольга Логвись взяла участь у онлайн-марафоні «Прикладні аспекти застосування психотерапії у роботі практичного психолога: точки дотику» з нагоди 30-річчя утворення психологічної служби системи освіти України.

Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ

У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги дошкільної, середньої та вищої ланки освіти, а також працівники сфери освіти: вихователі, педагоги, викладачі. Загалом учасників налічувалось близько 200.

Організатором даного марафону виступив Центр професійного розвитку педагогічних працівників, Психологічна служба системи освіти м. Львова, Українська академія юнгіанської аналітичної психології (19 – 23 квітня 2021).

Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ

Також з нагоди Всеукраїнського дня психолога, #психологічна_служба_тнпу прийняла участь у Всеукраїнській науково-методичній конференції, організованій УНМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України, ІМЗО, ДЗВО «Університет менеджменту освіти НАПН України».  Онлайн-трансляцію на ютуб сторінці дивилися більше 900 учасників з різних куточків України.

Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ

З вітальним словом виступив Віталій ПАНОК, Директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України, докт.псих.наук, професор, Сергій МАКСИМЕНКО, доктор психологічних наук, професор, дійсний академік-секретар НАПН України. директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Доповіді учасників були актуальними, грунтовними, практично-орієнтованими та надзвичайно цікавими!

Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ

Варто відзначити, що Психологічна служба ТНПУ є асоційованим членом ГО «Асоціація психологів вищої школи України» та Національної психологічної асоціації.

відділу у справах молоді
Логвись О.Я.