Ректор ТНПУ Богдан Буяк на Форумі вищої освіти -2021 презентував SMART-TNPU як успішну академічну практику ЗВО
Ректор ТНПУ Богдан Буяк
на Форумі вищої освіти -2021
презентував SMART-TNPU як успішну
академічну практику ЗВО

24 квітня 2021 року відбувся Форум вищої освіти -2021 – конференція лідерів змін для обміну досвідом та кращими академічними практиками. Серед спікерів – ректор ТНПУ Богдан Буяк.

«SMART-Університет, або що буде, якщо з розумом об’єднати освіту, науку та технології» - саме під такою назвою ректор презентував ТНПУ як яскравий успішний приклад smart-екосистеми закладу вищої освіти європейського рівня  у ХХІ ст.

Виступ ректора ТНПУ на Форумі вищої освіти-2021

«Суспільно-гуманітарний та педагогічний профіль ТНПУ суттєво прогресує від створення smart-середовища, від того, що досвід і традиції поєднуються із сучасними цифровими технологіями, людськими талантами, які інтегровані в одну інноваційну екосистему для запровадження якісної освіти та науки», – зазначив під час виступу Богдан Буяк.

Важливим в структурі екосистеми SMART-TNPU є синергія освітнього і наукового процесів, яка забезпечується еволюцією технологій. Екосистема ґрунтується на визначених моделях професійного розвитку викладачів та студентів, при розумній системі менеджменту та активній позиції маркетингу.

Структура екосистеми SMART-TNPU

SMART-освіта дозволяє студентам генерувати нові знання та формувати особистість SMART-людини, що досконало володіє інформаційно-комп’ютерними технологіями для пошуку, аналізу інформації та створення інновацій. Нове загальносвітове явище — SMART-education. Це не лише система інноваційних технологічних рішень, але й нова філософія освіти.

Стратегічні ресурси ТНПУ

Одним із визначальних чинників функціонування Smart TNPU є технологічний компонент, який дає можливість максимально ефективно використовувати технічне та програмне забезпечення. Сучасні технології об'єднуть усі цифрові складові SMART-університету.

Таке поєднання надає можливість забезпечити проведення навчального процесу незалежно від локації студента чи викладача, гнучко адаптувати навчальний процес до їх потреб.

Smart-TNPU

SMART-маркетинг забезпечує популяризацію ТНПУ в освітньому та науковому просторі, передбачає формування бренду університету. У цьому контексті прослідковується колаборація усіх учасників освітнього простору ТНПУ. В загальну систему дуже органічно вписалися соцмережі ТНПУ, як дієвий та оперативний канал комунікації, реклами, джерело формування корпоративної культури.

Виступ ректора ТНПУ на Форумі вищої освіти-2021

За словами ректора, попри традиційне забезпечення комп’ютерною, мультимедійною технікою чималий акцент робиться на естетизації, профілізації та функціональності певних приміщень. Так, в ТНПУ успішно функціонують:
  • Сучасні навчально-методичні кабінети для підготовки всього фахового спектру вчителів.
  • GameStudio для майбутніх інженерів та менеджерів ігрової діяльності.
  • Інтерактивна підлога для дошкільників.
  • Сучасний мультифунціональний сенсорний анатомічний стіл для майбутніх біологів та реабілітологів.
  • Академічна діджиталізована телестудія для майбутніх журналістів.
  • Інтерактивні простори для митців та дизайнерів.
  • Сучасне комп’ютеризоване обладнання для майбутніх інженерів інформаційних технологій, транспорту, промисловості.
  • Освітні хаби та коворкінг центри.
Smart-симбіоз приніс ТНПУ першість у консолідованому рейтингу в своїй групі, успішно акредитовано 24 ОП, загалом в університеті вже більш ніж 150 різноманітних ОП, серед який є абсолютно унікальні, як, наприклад,  GameStudy, DigitalАналітика, Режисура Івент-проектів, Аналітика суспільних процесів.

ТНПУ сьогодні  – успішний  приклад smart-екосистеми закладу вищої освіти.

Форум вищої освіти - 2021

Пресслужба ТНПУ