Факультет мистецтв ТНПУ провів онлайн-зустріч, присвячену календарно-обрядовим пісням весняного циклу
Факультет мистецтв ТНПУ
провів онлайн-зустріч,
присвячену календарно-обрядовим пісням
весняного циклу

23 квітня 2021 року студенти та викладачі факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка взяли участь у онлайн-зустрічі організованій Фаховим коледжом «Універсум» Киівського національного університету імені Бориса Грінченка, яка відбувалась на платформі Google Meet.

Усі учасники онлайн-зустрічі мали можливість послухати гостьову лекцію на тему «Педагогічний аспект календарно-обрядових пісень весняного циклу» за участі Лесі Горової, народної артистки України, члена Національної спілки композиторів України, лауреата премії ім. В. Косенка, композитора й співачки в рамках Клубу «Людина професії».

До вашої уваги Фото події

Під час онлайн-лекції Леся Володимирівна ознайомила присутніх із характерними жанрово-функціональними особливостями та рисами всіх циклів календарно-обрядових пісень і демонструвала свої власні композиції календарно-обрядових пісень, транслювала відеофрагменти концертних номерів. Композиторка наголосила на важливості етнопедагогічного пісенного виховання дітей, що базується на засадах патріотизму та національної ментальності.

Під час зустрічі панувала творча, тепла атмосфера. Студенти і викладачі висловили щирі слова подяки шановній Лесі Володимирівні за цікаву, пізнавальну, змістовну лекцію.

Щиро дякуємо за запрошення модератору заходу, кандидату педагогічних наук Анні Миколаївні Кифенко та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Ярослава Топорівська