Підсумкова конференція з педагогічної практики відбулася на кафедрі географії та методики її навчання ТНПУ
Підсумкова конференція
з педагогічної практики
відбулася на кафедрі географії
та методики її навчання ТНПУ

Сьогодні, 27.04.2021 р., відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики на к
афедрі географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Подія
подарувала багато позитивних емоцій та вражень.

В заході прийняли участь студенти, які пройшли педагогічну практику у ЗОШ № 18, №19, №20, №28 м. Тернополя, керівники практики – доц. Ольга Варакута, доц. Богдан Заблоцький, викладачі кафедри: доц.
Наталія Таранова
та викл.
Богдан Гавришок
.

На початку зустрічі виступила завідувач кафедри – проф. Леся Заставецька, яка наголосила на необхідності подібних зустрічей, обговоренні позитивних моментів педагогічної практики, а також проблемних ситуацій, які виникали під час проведення уроків та виховних заходів у школах.

Студенти представили звіт про проходження практики у вигляді презентацій та відео, у яких розглянули особливості проведення уроків, використання новітніх форм та методик навчання. Всі учасники відзначили доброзичливе ставлення і сприяння з боку керівництва шкіл та вчителів, які були закріплені за практикантами.

Див. Фото

Підсумки педагогічної практики підвели керівники – доц. Ольга Варакута та доц. Богдан Заблоцький, які відзначили високий рівень теоретичної та методичної підготовки здобувачів.

Серед проблемних питань, які було обговорено у ході конференції: складність роботи із сучасними школярами-підлітками, необхідність проведення інтегрованих уроків в сучасній НУШ, відсутність мотивації в сучасних школярів, важливість компетентнісного підходу у навчанні.

Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері, викладачі і студенти отримали хороші емоції і стимул до подальшої праці для вдосконалення своєї педагогічної майстерності.

Основний підсумок, який зробили студенти, які пройшли практику – найкраща професія, це професія – Вчителя!

Проф.Леся Заставецька