Асоціація випускників ТНПУ оголошує конкурс до Дня народження Володимира Гнатюка
#Володимиру_Гнатюку_150
Асоціація випускників ТНПУ
оголошує конкурс
до
Дня народження
Володимира Гнатюка

Володимир Гнатюк – етнограф, фольклорист, громадський діяч, літературознавець, перекладач, вчений, академік. Цьогоріч виповнюється 150 років із дня народження патрона нашого університету – Володимира Гнатюка.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка запрошує випускників долучитися до конкурсу, в якому потрібно пригадати свої найкращі роки студентства.

Адже студентське життя, зазвичай, запам’ятовується, як один із найяскравіших періодів у життєвій історії людини. Тому ми хочемо, щоб ви поринули у ці безтурботні студентські роки і поділилися найяскравішими світлинами під час навчання в найкращому університеті.

Умови конкурсу надзвичайно прості:
  • пригадати та віднайти найкращі світлини з вашого студентського життя в ТНПУ;
  • опублікувати допис у себе на сторінці;
  • поставити хештег #Гнатюк_150 та #Випускники_ТНПУ;
  • набрати якомога більше вподобайок.
Публікації можна залишати до 10 травня включно.

І вже 11 травня 2021 року буде обрано переможця за найбільшою кількістю вподобайок.

Переможець отримає брендований подарунок з символікою ТНПУ.

Конкурс до Дня народження Володимира Гнатюка

Пресслужба ТНПУ