Першокурсниця кафедри журналістики ТНПУ посіла призове місце в поетичному конкурсі

Першокурсниця кафедри журналістики ТНПУ

посіла призове місце в поетичному конкурсі

Студенти самостійно записували на відео свої поезії, які потім організатори розмістили на сторінці профкому в соціальній мережі «Instagram».

Переможців обирали за кількістю лайків під публікаціями віршів. Результати конкурсу оголошував поет Тернопільщини – Юрій Матевощук.

«Я задоволена, що взяла участь в поетичному конкурсі, хочеться бачити більше подібних заходів на просторах Тернопільського національного педагогічного університету. Це був великий досвід, певний особистий розвиток. Круто, коли учасники знайомляться і водночас конкурують між собою», – коментує Катерина Магула.

У подарунок за призве місце студентка отримала книгу і сертифікат у книгарню.

Грамота Катерини Магули за 2 місце Книга у подарунок за призове місце
- Грамота Катерини Магули за 2 місце
- Книга у подарунок за призове місце

Катерина Магула на врученні грамоти з головою студентського уряду - Боднаром М. і головою профкому студентів - Піговським М.
Катерина Магула під час вручення грамоти з головою студентського уряду Боднаром М. і головою профкому студентів Піговським М.

Студентка Ж-11

Єлизавета Осадчук