У Всеукраїнський день психолога студенти та викладачі ТНПУ долучились до вебінару «Я вмію себе захистити»
У Всеукраїнський день психолога
студенти та викладачі ТНПУ
долучились до вебінару

«Я вмію себе захистити»

Цікаво та змістовно відзначили Всеукраїнський день психолога студенти та викладачі кафедри психології розвитку та консультування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Доцентка кафедри психології особистості та соціальних практик Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Тетяна Цюман та експертки ВБО «Український фонд Благополуччя дітей» Олена Нагула (психологиня, траматерапевтка), Тетяна Хомутініна (керівниця проєктів) провели вебінар на тему «Я вмію себе захистити» (Психологічна формула безпеки як основа формування навичок безпечної поведінки дитини)».

Під час вебінару учасники мали можливість ознайомитися з психологічною формулою безпеки, її складовими, проаналізувати особливості її використання у правилах безпечної поведінки. Учасники та учасниці разом із ведучими експериментували з кожним правилом та аналізували особливості його практичного використання.

Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ