В ТНПУ триває конференція «Культура Безпеки», приурочена Дню охорони праці (ФОТО)
В ТНПУ триває конференція
«Культура Безпеки»,
приурочена Дню охорони праці

Вчора, 27 квітня, у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка розпочала свою роботу науково-практична онлайн-конференція «Культура Безпеки».

Конференція традиційно щороку проводиться у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка факультетом фізичного виховання, кафедрою фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності.
На форум, окрім науковців, були запрошені представники безпекових структур міста Тернополя та області, а також ветерани російсько-української війни та волонтерських організацій.

З привітальним словом до учасників виступив ректор університету професор Богдан Буяк

На конференції розглядаються такі напрямки
1. Духовна культура
2. Культура праці
3. Культура відпочинку
4. Політична культура

Враховуючи пандемію "Covid-19", участь в режимі онлайн відбувається завдяки застосуванню сучасних технологій комунікації Zoom, Viber, Facebook, Telegram, WhatsApp, Meet тощо.

В роботі зібрання взяв участь військовий історик, ветеран російсько-української війни та член ГО «Воїнів АТО/ООС Тернопільського району», головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства державного архіву Тернопільської області Ігор Крочак.

Початок відбувся у післядень 35 роковин трагедії на Чорнобильській АЕС.

Отець Нестор храму Святої Софії міста Тернополя УГКЦ відправив панахиду

Більше світлин можна переглянути тут

Сьогодні конференція продовжує свою роботу в режимі онлайн у чотирьох вищезазначених напрямках.

Ігор Крочак