27 квітня відбулось онлайн-засідання вченої ради університету
27 квітня відбулось онлайн-засідання

вченої ради університету

Вчора, 27 квітня 2021 року, під головуванням проф. В.П. Кравця відбулось онлайн-засідання вченої ради університету. «Про організацію освітнього процесу та профорієнтаційну роботу на географічному факультеті» інформував декан факультету А.В.Кузишин та голова комісії Калаур С.М.

За словами А.В.Кузишина, на географічному факультеті діє 12 освітніх програм, постійно відбувається їх вдосконалення із внесенням змін, що продиктовані освітнім ринком, порадами стейкхолдерів та комісією з якості.

Для роботи онлайн на географічному факультеті використовуються системи ZOOM, Google Meet, BigBlueButton, для більшості лекцій розроблені мультимедійні презентації; застосовуються технології дистанційного, змішаного, групового навчання, віртуальний клас, хмарне та кейс-навчання, гейміфікація, математичне моделювання, методи SWOT та PEST-аналізу, онлайн-екскурсії.

Рада університету 27.04.2021

На факультеті є 290 вибіркових дисциплін по усіх ОП, що дає можливість вільно обрати одну дисципліну із трьох. Правом на вільний вибір навчальних дисциплін, що вивчатимуться у 2021/2022 н.р. скористалися 112 із 162.

Для якісної практичної підготовки затверджені наскрізні програми практичної підготовки, розроблено програми практик на всіх кафедрах, у 2017-2020 р.р. укладено з базами практик нові договори про співпрацю, що дає можливість студентам не лише проходити практику, але й виконувати бакалаврські й магістерські дослідження та працевлаштуватися.

Рада університету 27.04.2021

На факультеті усвідомлюється вагомість профорієнтаційної діяльності, тому акцент робиться на: співпраці з коледжами; профорієнтаційній точковій роботі з районними відділами освіти; викладанні у МАН; Всеукраїнській олімпіаді абітурієнтів на базі ТНПУ; агітаційній роботі в позашкільних закладах; залученні ЗМІ (Суспільне радіо; телебачення Тернопіль-1, Суспільне телебачення); проведенні обласного етапу учнівської олімпіади з географії; мотиваційних заходах; профорієнтаційних роликах на ютуб-каналі університету; онлайл-екскурсіях в геологічний музей; організації наукових пікніків для учнівської молоді; розробці та поширенні агітаційної літератури; участі у довузівській підготовці (6 слухачів).

Рада університету 27.04.2021

На вченій раді університету були розглянуті і інші робочі питання.

Пресслужба ТНПУ