Підведення підсумків другого туру Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка з біології та хімії (ФОТО)
Підведення підсумків другого туру
Всеукраїнської олімпіади ТНПУ ім.В.Гнатюка
з біології та хімії

26 квітня 2021 року на хіміко-біологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбувся черговий профорієнтаційний захід, у якому взяли участь переможці другого туру олімпіади ТНПУ з біології та хімії.

Учасників заходу привітав ректор університету, член-кореспондент НАПН України. професор Буяк Б.Б., який зазначив, що хіміко-біологічний факультет ТНПУ є одним з найстарших в університеті, прогресивним у технологіях навчання здобувачів освіти та лідером у науково-дослідній діяльності.

Вітальне слово ректора ТНПУ професора Буяка Б.Б.

Декан факультету, професор Дробик Н.М.
у своєму виступі розкрила особливості усіх спеціальностей факультету: як педагогічних міждисциплінарних (Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Хімія), Середня освіта (Природничі науки), так і непедагогічних (Біологія, Хімія, Захист і карантин рослин). Розповідь декан супроводжувала демонструванням відеоролика, підготовленого активними й творчими студентами.

Декан професор Дробик Н.М. зазначила, що  хіміко-біологічний факультет ТНПУ пишається своїми креативними студентами
Декан професор Дробик Н.М. зазначила, що  хіміко-біологічний факультет ТНПУ пишається своїми креативними студентами

Дуже важливою складовою заходу був виступ відповідального секретаря приймальної комісії університету, доцента Древніцького Ю.Р., який детально охарактеризував новації цьогорічного вступу, розкрив послідовні кроки майбутніх абітурієнтів на спеціальності, що користуються особливою підтримкою держави. Гарантуємо інформаційний супровід вступної кампанії у вайбер-групах учасників предметних олімпіад.

Спеціальність Захист і карантин рослин  - одна з найзатребуваніших на ринку праці в регіоні
Спеціальність Захист і карантин рослин  - одна з найзатребуваніших на ринку праці в регіоні

Спеціальність Середня освіта (Природничі науки) - найновіша на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

Спеціальності, яким в ТНПУ надається особлива підтримка

Кульмінацією зустрічі було оголошення головами предметних комісій Барною Л.С. (з біології) та Симчаком Р.В. (з хімії) результатів олімпіади. Приємно було спостерігати за тим, як раділи майбутні абітурієнти додатковим балам до ЗНО, тим більше, що значна частина з них отримала від 18 до 20 балів. Детальніше з результатами олімпіади можна ознайомитися на сайті ТНПУ.

Під час зустрічі майбутні вступники отримали відповіді на низку конкретних запитань, що вказує на їхню зацікавленість спеціальностями хіміко-біологічного факультету та спорідненими спеціальностями. Дружня, весела й працьовита спільнота хіміко-біологічного факультету щиро прийме у свої лави юне поповнення здобувачів освіти за усіма нашими освітніми програмами.

Обіцяємо родинну атмосферу, допомогу цікаве студентське життя.

До нових зустрічей, абітурієнти 2021 року, в теплих стінах ТНПУ!

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Жирська Г.Я.