На спеціалізованій вченій раді Д 58.053.04 у ТНПУ  успішно відбувся захист кандидатської дисертації (ФОТО)

На спеціалізованій вченій раді
Д 58.053.04 у ТНПУ
успішно відбувся
захист кандидатської дисертації

Вітаємо з блискучим захистом кандидатської дисертації за спеціальністю 07.00.01 – історія України випускницю історичного факультету – Олену Кравчук, а також її наукового керівника, доктора філософських наук, професора, ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка – Богдана Буяка!

Робота присвячена надзвичайно талановитій і багатогранній постаті – Арсену Річинському (1892–1956) – відомому в Україні громадсько-політичному, культурно-просвітницькому і церковному діячу, лікарю, педагогу, композитору, публіцисту. Дисертантка успішно розкрила недосліджені досі грані цієї особистості. Українська історична біографістика збагатилася ще однією кандидатською дисертацією. Наш університет вкотре зібрав знаних науковців з різних куточків України.

Доповідає Олена Ростиславівна

Слово наукового керівника, професора Буяка Б.Б.

Виступ опонента, професора Скакальської І.Б.

Щирі вітання після захисту

Бажаємо Олені Ростиславівні подальших наукових здобутків!

Учений секретар спеціалізованої вченої ради,
доц. Ірина Федорів