Профорієнтаційна робота кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ серед учнівської молоді Тернопілля (ФОТО)

Профорієнтаційна робота
кафедри інформатики
та методики її навчання ТНПУ
серед учнівської молоді Тернопілля

28 квітня 2021 року із метою профорієнтації та в рамках Року математики в ТНПУ імені Володимира Гнатюка було залучено обдаровану молодь Теребовлянського профільного ліцею до математичної майстерні «Математика&ЗНО» фізико-математичного факультету.

Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Карабін Оксана Йосифівна та студенти групи МІ-32 Мізьолик Роман та Кузьмович Інна поділилися особливостями підготовки до ЗНО з математики, зокрема, зосередили увагу розв’язання задач з параметрами.

Презентування завдань студентами групи МІ-32 Мізьоликом Романом та Кузьмович Інною

У рамках заходу Карабін О.Й. презентувала учням фізико-математичний факультет ТНПУ та розповіла про освітньо-професійні програми «Середня освіта. Інформатика», «Інженерія ігрових проєктів», «Digital-аналітика», «Середня освіта. Математика», «Середня освіта. Фізика», «Середня освіта. Фізика, англійська мова і література». Викладач ознайомила учнів з матеріальною базою факультету та розповіла про особливості навчання та умови вступу до університету.

Представлення освітньо-професійної програми  «Середня освіта. Фізика»
Представлення освітньо-професійної програми «Digital-аналітика»

Представлення освітньо-професійної програми  «Середня освіта. Фізика»
Представлення освітньо-професійної програми  «Середня освіта. Фізика»

Представлення освітньо-професійні програми «Середня освіта. Математика»

Представлення освітньо-професійні програми «Середня освіта. Інформатика»

Велика подяка директору Теребовлянського профільного ліцею Архитко Олегу Володимировичу та вчителю математики Колодійчук Любомирі Іванівні за освітній майданчик, унікальну атмосферу справжнього математичного свята!

У добрий час та на звершення наукових здобутків!

О. Й. Карабін