Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка - бронзова призерка чемпіонату України з жіночої боротьби (ФОТО)

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

бронзова призерка

чемпіонату України з жіночої боротьби

З 26 по 29 квітня у м.Бахмут (Донецька область) на базі спортивного комплексу «Металург» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів і юніорок.
На п'єдесталі

Результати

На цих змаганнях у складі збірної команди Тернопільської області успішно виступила студентка факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка Богдана Малищик. У ваговій категорії до 53 кг Богдана виборола бронзову нагороду.

Наша призерка!

Ці змагання були відбірковими для участі у чемпіонаті Європи, що наприкінці червня пройде у м. Дортмунд (Німеччина).

Нагадаємо, що Богдана є кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби і членом збірної команди України, чинною чемпіонкою України з універсального бою, проте, вільна боротьба є її «рідним» видом спорту. Поєднання різних видів єдиноборств допомагає нашій студентці у подальшому удосконаленні спортивної майстерності.

Вітаємо нашу студентку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.