Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка - бронзові призери чемпіонату України з пауерліфтингу. Вітаємо! (ФОТО)
Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка -

бронзові призери чемпіонату України

з пауерліфтингу

З 22 по 28 квітня м. Маріуполь Донецької області став епіцентром подій національного пауерліфтингу, адже тут проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Змагання зібрали найсильніших представників цього виду спорту зі всіх куточків України, оскільки були відбірковими до чемпіонатів Європи і світу.

На цих змаганнях успішно виступили студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Серед юнаків у ваговій категорії до 83 кілограмів студент першого курсу факультету фізичного виховання, член збірної команди України Ігор Грошко став бронзовим призером із результатом у сумі 585 кілограмів. Окрім того, Ігор виборов бронзові нагороди у присіді (225 кг) і становій тязі (205 кг) та здобув «срібло» у жимі лежачи (155 кг).

Станова тяга у виконанні Ігоря ГрошкаПрисід у виконанні Ігоря Грошка
- Станова тяга у виконанні Ігоря Грошка
- Присід у виконанні Ігоря Грошка

Жим лежачи у виконанні Ігоря Грошка

Ігор Грошко - бронзовий призер ЧУ

Його одногрупниця Софія Бздир (теж член збірної команди України) у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат посіла третю сходинку п’єдесталу із результатом у сумі 322,5 кілограмів. Також Софія фінішувала третьою в окремих вправах: присіді (135 кг), жимі лежачи (70 кг) і становій тязі (117,5 кг).

Софія Бздир - бронзова призерка ЧУ

Нагадаємо, що на початку місяця Ігор і Софія уже відзначились на чемпіонаті України з жиму лежачи у м. Хмельницькому здобувши відповідно, «золото» і «бронзу».

Вітаємо наших студентів із високими результатами та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту

Шандригось В.І.