Засідання програмних рад  на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Засідання програмних рад

на факультеті філології і журналістики

ТНПУ

26 квітня на випусковій кафедрі журналістики факультету філології і журналістики відбулося засідання програмних рад освітніх програм за спеціальністю 061 Журналістика:

• - «Журналістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти,

• - «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти,

• - «Журналістика» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Завідувач кафедри журналістики, професор Н.М.Поплавська запросила здобувачів вищої освіти, випускників і роботодавців до співпраці над удосконаленням програм різних рівнів.

Засідання програмних рад спеціальності 061 Журналістика

З оцінкою освітніх програм та пропозиціями щодо їх покращення виступили зовнішні стейкхолдери:
- доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістика Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Волковинський О.С.;
- кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марчук Г.І.;
- кандидат філологічних наук, заслужений журналіст України, головний редактор всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети «Вільне життя +» Федоришин П.С.;
- спеціаліст журналістики, шеф-редакторка відділу новин та інформації тернопільського телеканалу «TV-4» Судова М.Ю.;
- магістр журналістики, менеджерка з регіональних комунікацій ТОВ «СІЕФДЖІ Трейдинг Пискур І.В.; магістр журналістики, начальник інформаційного відділу
Чортківської міської ради Заяць Т.В.

Прокоментували освітні програми внутрішні стейкхолдери з числа здобувачів вищої освіти трьох рівнів. Аспірантка Пелешок О.О., магістранта Єднак Є.Р. студенти Вояк Х.Р., Іноземцева Ю.І. відзначили збалансованість програм, наявність інноваційних курсів професійного та науково-дослідного спрямування, належний рівень технічного оснащення задля опанування новими технологіями виробництва медійного й дослідницького контенту, а також академічну мобільність, яка дозволяє інтегрувати досвід партнерів у навчальний процес.

Виступи стейкхолдерів освітніх програм спеціальності 061 Журналістика

На зустрічі відбулася презентація усіх освітніх програм спеціальності 061 Журналістика, за якими в університеті відбуватиметься набір на 2021-2022 н. р. Гаранти програм професор Н.М. Поплавська, доцент Н.Л. Дащенко, доцент О.В. Кушнір представили особливості програм, виокремили ключові програмні компетентності, необхідні для конкурентоспроможних випускників, окреслили напрями і перспективи оптимізації програм.

Доцент кафедри журналістики

О.В. Кушнір