Студенти факультету мистецтв ТНПУ здобули призові місця на ІХ Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»

Студенти факультету мистецтв ТНПУ
здобули призові місця
на ІХ Міжнародному конкурсі виконавців
на народних інструментах
 «Арт-Домінанта»

Вітаємо!

На ІХ Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» студенти класу доцента Анатолія Баньковського факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка зайняли такі призові місця.

• Ансамбль народної музики «Музики» отримав диплом лауреата І ступеня в номінації «Музичний відеокліп».

• Кордяк Ігор – диплом лауреата ІІІ ступеня.

• Решетнік Володимир – диплом з відзнакою.

Нагороди конкурсу 1Нагороди конкурсу
Нагороди конкурсу

Диплом Ігоря КордякаДиплом Володимира РешетнікаДиплом - ансамбль народної музики Музики
Дипломи Ігоря Кордяка, Володимира Решетніка та ансамблю народної музики "Музики"

Конкурс відбувся в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди під патронатом Міністерства освіти і науки України і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Оцінювали конкурсантів 25 членів журі з багатьох країн світу.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

Інформаційна група факультету мистецтв