Географічний факультет ТНПУ досліджує печери  (ФОТО)
Географічний факультет ТНПУ

досліджує печери

Географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка знаний своїми традиціями та особливим духом. Підтвердженням цьому може бути реалізації ідеї відродження спелеологічного гуртка. В історії факультету вже було дві активні фази діяльності спільноти зацікавлених у вивченні підземних принад Поділля – саме це стало позитивним мотиватором для сьогоднішніх студенів факультету.
Керівництво факультету підтримало ініціативу студентів другого курсу Івана Кільчицького та Аліни Сасюк щодо відновлення діяльності спелеологів при факультеті. Впродовж березня було організовано дві зустрічі з зацікавленими студентами факультету, в яких взяв участь випускник факультету, активний учасник спелеоклубу «Поділля» Віталій Коцовський. Вони поділилися власним досвідом щодо організації та підготовки походів такого типу.
Слід відзначити, що за короткий час ці zoom-зустрічі дали позитивні результати і кілька студентів різних курсів вирішили спробувати для себе новий вид активності, чому посприяла факультетська ініціативна група. 29 березня 2021 року було організовано перший виїзд в печеру «Озерна», а 16-18 квітня – навчально-дослідницьку експедицію на території природнього заповідника «Медобори», в ході якої було відвідано печери «Перлина», «Христина», а також Печеру Відлюдника.

До вашої уваги фото

Віримо, що коло зацікавлених в діяльності клубу буде зростати і він буде мати ще багато цікавих сторінок в своїй історії. Географічний факультет закликає до активної співпраці всіх зацікавлених нашої університетської спільноти, адже наше гасло – «Відкрий місця, яких ти ще не знав!», яке є продовженням університетської візії «Ми найкращі!»
Доц.Поплавська І.В