Закінчився курс онлайн-медіашколи  «В Етері» кафедри журналістики ТНПУ (ФОТО)

Закінчився курс онлайн-медіашколи

«В Етері» кафедри журналістики ТНПУ

Напередодні Великодня, 30 квітня, відбулась онлайн-конференція на честь закриття медіашколи «В Етері» від кафедри журналістики факультету філології і журналістики Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка.

Нагадаємо, що свою роботу школа розпочала майже 3 місяці тому. Перший тренінг відбувся 24 лютого на тему  «Мистецтво самореклами». Відтоді, щосереди, о 17:00 студентами-спікерами та викладачами-керівниками проводилися конференції на актуальні та інформаційні теми. Загалом було проведено 11 онлайн-зустрічей, на яких були обговорені такі питання:
 «Секрети успішного спілкування: вміння говорити»,
 «Як не боятися публічних виступів?»,
«Як не потрапити на гачок неправдивої інформації?»,
«Секрети сторітелінгу»,
«Як створити свій медіабізнес?»,
«Як писати класні тексти?»,
«Мистецтво фотографії»,
«Stories в Instagram. Секрети успіху»,
«Як стати успішним тележурналістом?»,
заключною була тема «Права та обов’язки журналіста: як не потрапити в халепу».

Варто зауважити, що слухачами курсу були всі охочі абітурієнти, які планують навчатися за спеціальністю «Журналістика».

Останню зустріч почали студенти-журналісти другого курсу – Іноземцева Юлія і Серкіз Віталій, які розповіли слухачам медіашколи про  права та обов’язки журналіста. На цю тему були продемонстровані презентації та відеоматеріали.

Зі словами подяки та настановами виступив доктор філософських наук, кандидат історичних наук, професор кафедри філософії та суспільних наук, член-кореспондент НАПН України ректор Буяк Богдан Богданович.

Промова Буяка Богдана Богдановича

«У соцмережах я бачив усі ваші анонси, які прикріпляв собі на сторінку, аби заохочувати більше слухачів. Пишаюся нашими викладачами та студентами, які змогли розробити такий якісний та корисний проект на базі університету», – прокоментував Богдан Богданович. Ректор зауважив, що випускники нашого ЗВО, спеціальності «Журналістика», знаходять собі роботу в різних царинах медіаринку. «Серед наших студентів є телеведучі, фотожурналісти, тележурналісти, кореспонденти, прессекретарі, редактори, репортери, спічрайтери тощо», – зазначив Богдан Богданович.

До слів ректора приєдналась завідувачка кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор Поплавська Наталія Миколаївна.

«Ми вдячні нашим викладачам, студентам 2, 3, 4 курсів та магістрантам, які доклади багато зусиль, щоб наша медіашкола «В Етері» функціонувала на професійному та достойному рівні. Спікери сумлінно готувалися до тренінгів та зуміли донести багато теоретичного та практичного матеріалу  до  наших слухачів», – зауважила Наталя Миколаївна.

Кушнір Оксана Василівна про спеціальність 061 «Журналістика»

Більше про структуру навчання в Тернопільському національному педагогічному університеті за спеціальністю 061 «Журналістика», розповіла гарант освітньої програми, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики – Кушнір Оксана Василівна, виступивши з детальною презентацією для майбутніх абітурієнтів.

Відео про кафедру журналістики, закулісся роботи викладачів та навчальні аудиторії, продемонструвала кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики – Синоруб Галина Петрівна.

Приємний подарунок, у вигляді відеоподяки презентували студенти Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, які відвідували навчальний курс медіашколи «В Етері».

Руслана Сокур ділиться враженнями.Відеоподяка від слухачів курсу медіашколи

- Руслана Сокур ділиться враженнями
- Відеоподяка від слухачів курсу медіашколи

«Я 25 років тому була студенткою ТНПУ, а зараз, вже будучи викладачкою, пройшла онлайн-навчання в медіашколі зі своїми студентами. Ми дуже вдячні за можливість навчатись, пізнавати нове та корисне попри карантинні обмеження», – каже Руслана Сокур, слухачка курсу медіашколи та викладачка Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

Викладачі кафедри журналістки запевнили, що наступного року буде другий етап медіашколи «В Етері» для майбутніх медійників. Тому готуйтесь всі, хто має бажання, прийняти участь у новому курсі, буде гаряче!

Студентка Ж-11

Єлизавета Осадчук