Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ серед студентів коледжів м.Тернополя
Профорієнтаційна робота
викладачів кафедри філософії та
суспільних наук ТНПУ серед
студентів коледжів м.Тернополя

29 квітня 2021 року відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри філософії та суспільних наук і магістрантів освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» із студентами коледжів міста Тернополя.

На зустріч було запрошено студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ

Зустріч розпочав ректор Тернопільського педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, професор кафедри філософії та суспільних наук Буяк Богдан Богданович, який розповів про перспективи навчання в університеті, багатогранність можливостей для потенційного зростання студентів та презентував ідею SMART-ТНПУ.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ

Відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри філософії та суспільних наук Древніцький Юрій Романович розповів про особливості цьогорічної вступної кампанії та про конкурсні вимоги для вступу на програму «Аналітика суспільних процесів».

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ

Доценти кафедри Морська Наталія Львівна та Поперечна Галина Антонівна – гаранти освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» першого та другого рівнів, презентували програму, розповіли про особливості навчання та потенційні можливості випускників програми.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ    Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ

Доцент Литвин Любов Мирославівна та завідувач кафедри, доцент Григорук Анатолій Ананійович познайомили майбутніх абітурієнтів з економічним блоком дисциплін, перспективи вивчення інноваційного менеджменту, підприємництва та управління стартап проектами. Доцент Петришин Галина Романівна презентувала блоки соціологічних і політологічних дисциплін.

Магістранти-аналітики поділились із студентами коледжів досвідом навчання в університеті, показали презентаційні ролики, відповіли на питання.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри філософії та суспільних наук ТНПУ

Зустріч пройшла у теплій атмосфері, спілкування було цікавим та плідним.

Морська Н.Л.,
доцент кафедри філософії