ТНПУ підводить підсумки навчання: конференція для слухачів курсу «Сучасні інноваційні підходи до сімейного виховання»
ТНПУ підводить підсумки навчання:
конференція для слухачів курсу
«Сучасні інноваційні підходи
до сімейного виховання»

Центр післядипломної освіти ТНПУ провів підсумкову конференцію для слухачів 106 групи.

Особливо приємно констатувати, що навчання відбувалося у рамках угоди про співпрацю
ТНПУ
та Збаразької міської ради.

У відповідь на офіційний лист (№03-1423/2.0 від 17.03.2021 р.) від голови Збаразької міської п. Романа Полікровського про прохання організувати навчальну програму для вчителів, що навчатимуть дітей предмету "Основи сім'ї" викладачами кафедри психології розвитку та консультування було розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників «Сучасні інноваційні підходи до сімейного виховання».

Слухачам були запропоновані такі теми:

- Сім’я як середовище становлення особистості дитини. Критичний аналіз стереотипів сімейного виховання – 12 год. (проф. Радчук Г.К.)

- Психологічна готовність юнаків та дівчат до сімейного життя та виконання батьківських ролей. Батьківство як соціально-психологічний феномен – 12 год. (проф. Шпак М.М.)

- Сім’я як інститут гендерної (статевої) соціалізації дитини. Основні стратегії статевого виховання особистості – 6 год. (доц. Свідерська Г.М.)

Ми найкращі, а Ви з нами!

С.Калаур