Кафедра психології ТНПУ запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції   «Цілісний підхід у психології особистості: особливості теорії та практики»

Кафедра психології ТНПУ запрошує до участі
у Міжнародній науково-практичній конференції

«Цілісний підхід у психології особистості:
особливості теорії та практики»

Конференція відбудеться 27 травня 2021 року в онлайн-режимі.

Мета конференції – обговорення й вирішення актуальних проблем сучасної психологічної науки із залученням фахівців академічної та практичної спільноти, розвиток й ефективне використання творчої спадщини вітчизняної наукової школи у психологічних дослідженнях та соціальній практиці.

Міжнародна конференція - кафедра психології 2021

Напрями роботи конференції

1. Історія, теорія та методологія психології особистості.

2. Становлення особистості: особистісно-еґалітарна парадигма.

3. Сучасні соціокультурні та психолого-педагогічні координати розвитку особистості.

4. Духовні складові особистісної ідентичності та їх психологічна рефлексія.

5. Суб’єктні виміри особистості та процесу надання психологічної допомоги.

6. Екзистенційно-гуманістична рефлексія проблем буття особистості в світі.

7. Сучасні реалії перспектив розвитку особистості в світі.

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, бакалаври, практикуючі психологи, педагоги, соціальні, медичні працівники, усі зацікавлені особи.

Робочі мови конференції:

Українська, російська, англійська.

Матеріали конференції будуть опубліковані:

• у  збірнику наукових праць «Теоретичні і прикладні проблеми психології і соціальної роботи» (включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «Б») за спеціальністю 053 – «Психологія»; Наказ МОН України від 17.03.2020 № 409), в якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук із психології;

• у збірнику наукових тез Міжнародної науково-практичної конференції «Цілісний підхід у психології особистості: особливості теорії та практики», рекомендованого до друку вченою радою Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Дедлайн надсилання усіх необхідних матеріалів17 травня 2021 року.

Уся детальніша інформація – в Інформаційний лист

Кафедра психології