Про організацію навчального процесу в період з 11 травня 2021 року
Про організацію навчального процесу

в період з 11 травня 2021 року

У зв’язку з ознаками незначного покращення на загалом несприятливому фоні санітарно-епідемічної ситуації щодо поширення COVID-19 у м. Тернопіль н а к а з у ю:

1. Застосувати в університеті модель дистанційного навчання із елементами змішаного навчання у такому форматі:

1.1. Всі лекційні і семінарські заняття проводити в дистанційному режимі.

2. Як виняток, у випадку крайньої необхідності, дозволити проведення у приміщеннях університету з дотриманням карантинних заходів:

2.1. Індивідуальних та групових консультацій в групах здобувачів чисельністю до 20 осіб.

2.2. Індивідуальних занять на факультеті мистецтв і тренувальних занять на факультеті фізичного виховання.

3. Деканатам за погодженням з навчально-методичним відділом забезпечити гнучке планування розкладів консультацій та індивідуальних і тренувальних занять із дотриманням протиепідемічних заходів.

4. З метою реалізації цієї моделі навчання підтримувати гнучкий режим робочого часу працівників.

5. Продовжити в ТНПУ з 11 травня 2021 року протиепідемічні заходи, встановлені МОЗ України в частині перебування в приміщеннях ТНПУ здобувачів вищої освіти і працівників, передбачені і затверджені наказом ректора ТНПУ від 19.08.2020 р. № 168.

6. В період дії змішаного формату навчання посилити контроль за пропускним режимом та дотриманням санітарно-гігієнічних норм у гуртожитках ТНПУ (проректор з соціально-економічного розвитку Гирило О.М., директор студмістечка Миськів А.В.).

7. У випадку зміни епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Тернопіль встановити в університеті протиепідемічні заходи і правила поведінки з урахуванням специфіки вимог МОЗ України.

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка першого проректора Терещука Г.В.

Ректор Б.Б. Буяк

ПОГОДЖЕНО: