Студенти першого курсу факультету педагогіки і психології ТНПУ організували і провели науково-практичну конференцію
Студенти першого курсу
факультету педагогіки і психології ТНПУ
організували і провели
науково-практичну конференцію

Саме в такому форматі проходила пара з предмету «Основи самовиховання особистості». Науково-практична конференція на тему: «Організація самовиховання учнів у освітньому процесі закладів загальної середньої освіти» відбулася 12 травня. Тема заходу є дуже важливою, адже вагомий вплив на формування особистості здійснює школа. Вчителі можуть моделювати різні форми самовиховання, що буде заохочувати дітей до роботи над собою. Діти – це майбутнє держави! І саме позитивний вплив у дитячому віці допоможе сформувати мудрих, цілеспрямованих особистостей, здатних працювати над своїм самовдосконаленням протягом усього життя.

Науково-практична конференція ФПП

Заняття проводилось у формі рольової гри, де кожен мав свою певну роль. У команді вчених з цікавими доповідями тематики конференції виступили: Атаманчук Уляна, Креховець Юлія, Юдін Владлен, Кіцак Марія. До числа реалістів, які задавали суперечливі запитання ввійшли: Базишин Анна та Лянг Віра. Підтримували вчених оптимісти: Майчук Оксана, Шматлай Дарія, Кожа Людмила. Практичні аспекти з’ясовував практик – Цвірла Катерина. Оцінював роботу конференції експерт, у ролі якого була Мацьків Анастасія. Модератор конференції – Баула Діана Марія.

Науково-практична конференція ФПП

Усі отримали море позитивних емоцій і крутий досвід, адже це був зовсім інший формат проведення семінару. Організувала таку незвичайну пару – викладачка Главацька Ольга Леонідівна.

Науково-практична конференція ФПП

Ось такі цікаві заняття на кафедрі «Соціальної роботи, спеціальної освіти та менеджменту соціокультурної діяльності».

Студентка групи МСД-11
Баула Діана Марія