Кафедра англійської філології ТНПУ провела зустріч зі школярами та педагогами Тернополя
Кафедра англійської філології ТНПУ
провела зустріч зі школярами
та педагогами Тернополя

У четвер, 13 травня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася уже традиційна зустріч викладачів кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови з учнями та вчителями шкіл міста.

Цього року Open House проведено в онлайн-форматі, завдяки якому старшокласники 6, 7, 11 та 29 шкіл Тернополя мали можливість відвідати університетські пари.

Учні відчули себе в ролі студентів, побувавши на заняттях з практичного курсу та граматики англійської мови, лексикології, історії та літератури Англії.

Активне спілкування, жваве обговорення, обмін емоціями та ідеями, інтерес учнів впродовж онлайн заняття – усе це вкотре запевнило, що наші абітурієнти – найкращі!

Висловлюємо особливу вдячність вчителям та дирекції шкіл за готовність співпрацювати!

Кафедра англійської філології
та методики навчання англійської мови