Засідання комісії з якості освіти хіміко-біологічного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка (ФОТО)

Засідання комісії з якості освіти
хіміко-біологічного факультету ТНПУ
імені Володимира Гнатюка

11.05.2021 року відбулося чергове засідання комісії з якості освіти хіміко-біологічного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка. Предметом обговорення було удосконалення освітніх програм згідно наказу № 128 МОН України від 1 лютого 2021 року «Про затвердження Вимог до міждисциплінарних освітніх (наукових) програм» зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 квітня 2021 року за № 454/36076. На засіданні були присутні гаранти усіх освітніх програм першого та другого рівнів акредитації, декан факультету та його заступники.

Учасники засідання зосереджені на обговоренні проблеми

Свій варіант удосконалення багатопрофільних програм продемонстрував завідувач кафедри хімії та методики її навчання доцент Барановський В.С., який детально проаналізував чинні освітньо-професійні програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія) і «Середня освіта (Хімія, біологія та здоров’я людини). Як експерт НАЗЯВО, він оцінив програми за низкою критеріїв щодо їх оцінювання та запропонував шляхи урівноваження контенту освітніх програм обов’язковими компонентами.

Завідувач кафедри хімії та методики її навчання, доцент Барановський В.С. означив орієнтири щодо урівноваження компонентів освітніх програм.

В обговоренні надзвичайно важливого питання взяли участь голова факультетської комісії з якості освіти доцент Барна Л.С., гаранти освітніх програм «Середня освіта (Природничі науки) доцент Жирська Г.Я. та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія) доцент Міщук Н.Й, завідувач кафедри ботаніки та зоології професор Пида С.В., заступник декана з навчальної роботи доцент Герц А.І.

Голова факультетської комісії з якості освіти доцент Барна Л.С. звернула увагу на необхідність врахування унікальності освітніх програм

Пропозиції кафедри ботаніки та зоології висловила завідувач, професор Пида С.В.

Декан факультету професор Дробик Н.М. підсумувала виступи присутніх і наголосила на необхідності ретельного вивчення проблеми удосконалення міждисциплінарних освітніх (наукових) програм з метою приведення їх до відповідності Вимогам, покращення освітнього процесу та майбутньої успішної акредитації.

Декан хіміко-біологічного факультету ТНПУ, професор Дробик Н.М. анонсувала низку наступних засідань комісії з якості освіти та програмних рад усіх освітніх програм

Зазначено про важливість збереження унікальності освітніх програм та розширення спеціалізацій, що є запорукою ефективної мотивації абітурієнтів і майбутнього працевлаштування випускників.

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання біологічних дисциплін
Жирська Г.Я.