Викладачі кафедри інформатики   ТНПУ провели профорієнтаційну зустріч з ліцеїстами м.Бучач  (ФОТО))

Викладачі кафедри інформатики ТНПУ
провели профорієнтаційну зустріч
з ліцеїстами м.Бучач

14 травня 2021 року, в рамках співпраці з закладом середньої освіти Бучацьким ліцеєм, викладачами кафедри інформатики та методики її навчання канд.пед.наук, доцентом Карабін О.Й. та док.пед.наук, професором Романишиною О.Я було проведена зустріч з одинадцятикласниками.

Із метою залучення обдарованої молоді до лав абітурієнтів ТНПУ імені Володимира Гнатюка та вступу їх на навчання за освітньо-професійними програмами «Середня освіта. Інформатика», «Інженерія ігрових проєктів», «Digital-аналітика», «Середня освіта. Математика», «Середня освіта. Фізика», «Середня освіта. Фізика, англійська мова і література» викладачі кафедри детально розповіли та ознайомили майбутніх студентів із особливостями та умовами вступу на фізико-математичний факультет університету.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри інформатики у Бучацькому ліцеї

Запрошуємо на навчання освітньо-професійної програми  «Середня освіта. Фізика»
Запрошуємо на навчання! Освітньо-професійна програма  «Середня освіта. Фізика»

інформуємо про освітньо-професійні програми кафедри інформатики та методики її навчання.
Інформуємо про освітньо-професійні програми кафедри інформатики та методики її навчання

На цій зустрічі, в рамках Року математики в ТНПУ та залучення обдарованої молоді Бучацького ліцею до математичної майстерні «Математика&ЗНО», було проведено тренінг студентами групи МІ-32 Мізьоликом Романом та Кузьмович Інною із розв’язання завдань з параметрами.

Вивчаємо, вчимося, досліджуємо у рамках «Математичної майстерні ЗНО»

Ділимося успіхами студентів фізико-математичного факультету в рамках профорієнтації освітньої програми «Середня освіта. Математика»

Велика подяка директору Бучацького ліцею Михайлів Галині Омелянівні та вчителям закладу Фасолько Марії Дмитрівні, Шворак Лесі Михайлівні, Поморській Аллі Володимирівні за освітній майданчик, унікальну атмосферу інвернт-зустрічі та математичного свята!

У добрий час та на звершення наукових здобутків!

Ми найкращі, а Ви з нами!

Доцент О. Й. Карабін