У ТНПУ завершила роботу Х Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна робота: виклики сьогодення» (ФОТО)

У ТНПУ завершила роботу
Х Міжнародна науково-практична конференція
 «Соціальна робота: виклики сьогодення»

13-14 травня 2021 на базі ТНПУ в онлайн-форматі пройшла Х Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна робота: виклики сьогодення», організатором якої виступила кафедра соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності за партнерської підтримки ЗВО України та Польщі. Ювілейна конференція відбулася вже вдесяте, відколи у 2014 році проведення першого наукового заходу було зініційоване проф.Г.Слозанською.

Цьогорічна конференція згуртувала майже сто учасників з України, Польщі, Ізраїлю, Угорщини, об’єднавши в науковому пошуку когорту теоретиків і практиків у сфері соціальної роботи, менеджменту соціокультурної діяльності, соціальної педагогіки, спеціальної й інклюзивної освіти. Конференція вперше пройшла у розширеному форматі: до вже традиційних тематичних секцій із соціальної роботи, соціальної педагогіки та менеджменту соціокультурної діяльності додалася спеціальна й інклюзивна освіта, що стало відображенням активної роботи кафедри соціальної роботи, спеціальної освіти і менеджменту соціокультурної діяльності в напрямку розширення переліку освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів підготовки.

Вітаємо учасників конференції

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор ТНПУ проф.Б.Буяк. Цікаві й актуальні доповіді, які викликали активне обговорення, представили проф.В.Поліщук, проф.Г.Слозанська, доц.Н.Горішна (Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка), проф. Ю.Бриндіков (Хмельницький національний університет), проф.О.Лаврентьєва (ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»), доц.О.Онипченко (Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради), доц.В.Панасюк (Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка), Н.Стефанів (соціально-спортивна школа фонду «Реал-Мадрид» ГО «Епіцентр дітям»), доц. О. Купенко (Сумський державний університет), доц.І.Левчук (Рівненський державний гуманітарний університет). Конференція минула в атмосфері науковості та продуктивної співпраці ще і завдяки професійній та доброзичливій модерації проф.О. Сороки.

Робочі моменти науково-практичного заходу

Щиро дякуємо за участь усім партнерам та учасникам конференції!

До нових зустрічей!

Кафедра соціальної роботи,