Open House кафедри англійської філології ТНПУ: старшокласники з радістю відчули себе студентами (ФОТО)

Open House
кафедри англійської філології ТНПУ:
старшокласники з радістю
відчули себе студентами

У четвер, 13 травня 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася уже традиційна зустріч викладачів кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови з учнями та вчителями шкіл міста.

Цього року Open House проведено в онлайн-форматі, завдяки якому старшокласники 6, 7, 11 та 29 шкіл Тернополя мали можливість відвідати університетські пари. Учні відчули себе в ролі студентів, побувавши на заняттях з практичного курсу та граматики англійської мови, лексикології, історії та літератури Англії.

Викладачі презентували цікавий формат роботи

Культурні аспекти концепту «успіх» та його мовне відображення в англійській та українській мовах розглядали з учнями викладачі Л.Б.Бабій та М.Б.Нацюк, тонкощі граматики англійської мови роз’яснювала Т.О.Гарасим, екскурс в історію Великої Британії здійснила О.Б.Шонь, вивчити літературні жанри допомагала О.І.Довбуш, а багатство ідіоматичних виразів та синонімічні ряди англійської мови відкривала для старшокласників Т.Б.Кондратьєва.

Учнів ознайомили з програмами навчання на факультеті

Про особливості навчання на факультеті іноземних мов розповіла завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови проф. І.П.Задорожна, а технічне ведення онлайн-зустрічі забезпечувала О.В.Ладика. Активне спілкування, жваве обговорення, обмін емоціями та ідеями, інтерес учнів впродовж онлайн заняття – усе це вкотре запевнило, що наші абітурієнти – найкращі!

Відгуки учнів про захід

Висловлюємо особливу вдячність вчителям та дирекції шкіл за готовність співпрацювати.

Кафедра англійської філології

та методики навчання англійської мови