Викладачі ТНПУ кафедри загального мовознавства і слов’янських мов зустрілися онлайн з випускниками шкіл (ФОТО)

Викладачі ТНПУ
кафедри загального мовознавства
і слов’янських мов
зустрілися онлайн
з випускниками шкіл

Викладачі кафедри загального мовознавства і слов’янських мов факультету філології і журналістики провели чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками шкіл.

Під час заходу завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Галина Василівна Бачинська розповіла старшокласникам про те, що незабаром кожен із них повинен буде вирішити дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини. Якщо у професійній сфері людина здатна реалізувати себе як особистість, а ще й до того заробити гроші, щоб задовольнити свої потреби, можна вважати, що зроблено правильний професійний вибір.

Учасники зустрічі

Декан факультету філології і журналістики Тетяна  Пилипівна Вільчинська надала вичерпну інформацію майбутнім абітурієнтам про навчання, правила вступу, перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання, особливості організації навчального процесу.

Буда Володимир Андрійович, Вербовецька Оксана Степанівна та Бабій Ірина Михайлівна розповіли також про студентське дозвілля, проживання, а також обговорили переваги навчання на факультеті та співпрацю із ЗВО Польщі та інших країн в межах міжнародних програм обміну.

Презентація факультету

Дякуємо усім присутнім та запрошуємо до нас на навчання!

Ст.лаборант кафедри
загального мовознавства і слов'янських мов
Чайківська Вероніка Іванівна