Наукові здобутки кафедри інформатики та методики її навчання фізико-математичного факультету ТНПУ ФОТО)
Наукові здобутки кафедри інформатики
та методики її навчання
фізико-математичного факультету ТНПУ

Нещодавно ми відзначали День науки, а це гарний привід проаналізувати досягнення колективу.

В Топ-20 викладачів Тернопільського національного педагогічного університету за результатами Рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників (доцентів) входять 7 викладачів кафедри (Генсерук Г.Р, Мартинюк С.В., Балик Н.Р., Шмигер Г.П., Олексюк В.П., Барна О.В., Карабін О.Й.).

Максимальну кількість балів за наукову діяльність, яка включає публікацію наукових праць у міжнародних індексованих наукових журналах, фахових статей, підручників, посібників, методичних рекомендацій, участі у конференціях та інших активностях, отримали Балик Н.Р., Олексюк В.П. Топ рейтингового списку науково-педагогічних працівників асистентів / викладачів очолюють Василенко Я.П. та Скасків Г.М.

Високі результати усіх викладачів кафедри у загальній сукупності вивели кафедру на перші місця у рейтингу кафедр університету.

За цими сухими цифрами – велика праця та відданість професії, потужна наукова школа та інноваційність ідей, досліджень, наукових розвідок, участі у міжнародних проєктах, обміну думками у професійних наукових спільнотах, самонавчанні та щоденна діяльність викладачів. Адже вони є тими, хто відкриває двері майбутній науковій зміні, хто формує фундамент інноваційних змін у нашому суспільстві через освітню політику. Дякуємо усім і пишаємось кожним та кожною!

Кафедра інформатики і методики її навчання
Вмотивовані, ініціативні, креативні
Дружний викладацький колектив під керівництвом завідувачки кафедри канд.пед. наук, доцента Н.Р.Балик за сприяння ректора університету проф.Буяка Б.Б. та усіх структур, які супроводжують освітній процес та науковий поступ університетської спільноти, забезпечує усім нашим здобувачам вищої освіти перспективне майбутнє в сфері освіти, науки, інформаційних технологій та інновацій.

А ще наша кафедра має власний сайт! Переходьте за посиланням і дізнайтеся більше
ТНПУ – найкращий! А ви - з нами?

Кафедра інформатики
і методики її навчання